C335C683K2G5TA C335C683K2G5TA
C335C683K2G5TA
Part Number
C335C683K2G5TA
Description
CAP CER RAD 68NF 200V C0G 10%
Data sheet
C335C683K2G5TA.pdf
    Part Status Active
    Capacitance -
    Tolerance -
    Voltage - Rated -
    Temperature Coefficient -
    Operating Temperature -
    Features -
    Ratings -
    Applications -
    Failure Rate -
    Mounting Type -
    Package / Case -
    Size / Dimension -
    Height - Seated (Max) -
    Thickness (Max) -
    Lead Spacing -
    Lead Style -
    Shipment UPS/EMS/DHL/FedEx Express.
    Condtion New original factory.
    RFQ Email
    sundy@chip-max.com or Inquires online
    Related parts for C335C683K2G5TA
    Image Part Number Manufacturers Description Datasheet View
    C324C432J2G5TA C335C683K2G5TA C324C432J2G5TA KEMET CAP CER RAD 4.3NF 200V C0G 5% C324C432J2G5TA   Inquiry
    C324C512J2G5TA C335C683K2G5TA C324C512J2G5TA KEMET CAP CER RAD 5.1NF 200V C0G 5% C324C512J2G5TA   Inquiry
    C324C472J2G5TA C335C683K2G5TA C324C472J2G5TA KEMET CAP CER RAD 4.7NF 200V C0G 5% C324C472J2G5TA   Inquiry
    C324C562J2G5TA C335C683K2G5TA C324C562J2G5TA KEMET CAP CER RAD 5.6NF 200V C0G 5% C324C562J2G5TA   Inquiry
    C324C622J2G5TA C335C683K2G5TA C324C622J2G5TA KEMET CAP CER RAD 6.2NF 200V C0G 5% C324C622J2G5TA   Inquiry
    C324C682J2G5TA C335C683K2G5TA C324C682J2G5TA KEMET CAP CER RAD 6.8NF 200V C0G 5% C324C682J2G5TA   Inquiry
    C324C752J2G5TA C335C683K2G5TA C324C752J2G5TA KEMET CAP CER RAD 7.5NF 200V C0G 5% C324C752J2G5TA   Inquiry
    C324C112JAG5TA C335C683K2G5TA C324C112JAG5TA KEMET CAP CER RAD 1.1NF 250V C0G 5% C324C112JAG5TA   Inquiry
    C324C122JAG5TA C335C683K2G5TA C324C122JAG5TA KEMET CAP CER RAD 1.2NF 250V C0G 5% C324C122JAG5TA   Inquiry
    C324C822J2G5TA C335C683K2G5TA C324C822J2G5TA KEMET CAP CER RAD 8.2NF 200V C0G 5% C324C822J2G5TA   Inquiry